Główna
Proces inwentaryzacji
Kim jesteśmy?
Jak działamy?
Dlaczego my?
 Rodzaje Inwentaryzacji
Inwentaryzacja sklepu
Inwentaryzacja magazynu
Inwentaryzacja roczna
 Dodatkowe informacje
Kontakt
Aspekty prawne
Linki
 Mapa serwisu
Mapa serwisu
 Główna » Kim jesteśmy?

O nAS …

 

Eb-Inwentaryzacja zapewni Państwu profesjonalny, najszybszy i niezawodny remanent na miarę potrzeb Waszego przedsiębiorstwa. Nasz oddział posiada ponad 15-letnie doświadczenie w sferze rozwiązań inwentaryzacyjnych na terenie całej Polski oraz w innych krajach Europy Centralnej.

 

Korzystając z zaawansowanych technologii lidera na francuskim rynku w dziedzinie systemów autoidentyfikacji, Eb-Inwentaryzacja systematycznie podnosi jakość swoich usług dbając o ich coraz wyższy standard. Do klientów Eb-Inwentaryzacji należy m.in. jedna z największych francuskich sieci sklepów z odzieżą damską.

 

Poza usługami inwentaryzacyjnymi służymy Państwu profesjonalnym doradztwem w zakresie oferowanych rozwiązań.

 

Nasz cel to wnikliwa analiza Państwa indywidualnych potrzeb pod kątem specyfiki branży, w której działacie. Niezależnie od rozmiaru Państwa firmy, sektora działalności, czy systemu organizacji, jesteśmy gotowi zaoferować nasze rozwiązania inwentaryzacyjne tak, aby były one optymalnie dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań. 

 

 

PROFESJONALIZM. DYSPOZYCYJNOŚĆ. KOMPLEKSOWOŚĆ.

 

Posiadamy wypróbowany i wydajny system przeprowadzania inwentaryzacji. Filarami naszej firmy są świetnie wyszkoleni i godni zaufania profesjonaliści nastawieni na wsłuchanie się w potrzeby naszych klientów. Działamy w oparciu o jednolite i sprawdzone procedury, wypracowane przez naszych specjalistów, które są systematycznie ulepszane w celu ciągłego podwyższania jakości naszych usług. Kompleksowa formuła naszych usług pozwoli Państwu uniknąć jakichkolwiek utrudnień, a ścisła współpraca z nami zminimalizować koszty i dać optymalną wydajność.

 

 

Designed by EBWEB.PL