Główna
Proces inwentaryzacji
Kim jesteśmy?
Jak działamy?
Dlaczego my?
 Rodzaje Inwentaryzacji
Inwentaryzacja sklepu
Inwentaryzacja magazynu
Inwentaryzacja roczna
 Dodatkowe informacje
Kontakt
Aspekty prawne
Linki
 Mapa serwisu
Mapa serwisu
 Dodatkowe informacje » Aspekty prawne

  • Informacje prawne 

Z przyjemnością gościmy Państwa na portalu informacyjnym i prezentacyjnym firmy Eb-inwentaryzacja, który jest działem firmy Europe Business Partners zlokalizowanym we Wrocławiu. Zawartość tego portalu zgodna jest z uregulowaniami francuskimi i wspólnotowymi. 

Informacje, które znajdują się na tej stronie nie mają żadnego charakteru kontraktowego i nie wiążą odpowiedzialnością Eb-inwentaryzacja. Firma pozostaje wolna od odpowiedzialności,  na bieżąco wzbogacając, modyfikując, poprawiając lub usuwając całość lub część treści i prezentacji stron na swoim portalu internetowym.

Mimo dołożeniu wszelkich starań do tworzenia tego portalu i uaktualniania danych, mogą wystąpić błędy, niedoskonałości, niedopatrzenia jak również problemy z podłączeniem do portalu lub przerwaniem połączenia. Europe Business Partners uchyla się od odpowiedzialności za szkody bezpośrednie i pośrednie, które mogłyby z tego wyniknąć.

 

  • Własność intelektualna i prawa pokrewne 

Portal internetowy firmy Eb-inwentaryzacja oraz wszelkie elementy, które go tworzą, zwłaszcza rozmaite treści (zdjęcia, teksty, prezentacje) oraz dołączone oprogramowanie są chronione prawem własności intelektualnej i prawami pokrewnymi i zastrzeżone jedynie dla Wydawcy.

Wszelkie użytkowanie, odtwarzanie, przedstawianie lub rozpowszechnianie w całości lub w części tych elementów jest surowo zabronione,  za wyjątkiem możliwości odtwarzania bez dokonywania zmian i fałszowania wykonanych w tym celu kopii osobistej i prywatnej,  zgodnie z art. L.122 – 5, §2  Kodeksu Własności Intelektualnej.                           

 

  • Linki

Portal może zawierać linki względem innych portali internetowych bądź innych źródeł. W chwili  ściągania danych z portalu internetowego, firma nie może kontrolować tych stron  a także  źródeł zewnętrznych, wobec tego nie może być pociągana do odpowiedzialności względem tych portali i źródeł, oraz nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności, co do treści, reklam, produktów, usług i wszelkich innych dostępnych materiałów, znajdujących się na tych portalach i źródłach zewnętrznych.

 

 

EB-INWENTARYZACJA
Ulica Gagarina 38/21  54-620 Wroclaw - Poland
NIP: 526-278-77-88, REGON: 933017509

tel: +48 71 343 74 48, fax: +48 71 343 74 27
W godzinach: 9:00-17:30

 

Designed by EBWEB.PL