Główna
Proces inwentaryzacji
Kim jesteśmy?
Jak działamy?
Dlaczego my?
 Rodzaje Inwentaryzacji
Inwentaryzacja sklepu
Inwentaryzacja magazynu
Inwentaryzacja roczna
 Dodatkowe informacje
Kontakt
Aspekty prawne
Linki
 Mapa serwisu
Mapa serwisu
 Główna » Jak działamy?

PROBLEMY PRZY RĘCZNYM WPROWADZENIU DANYCH?

Czytniki kodów kreskowych to bezprzewodowe urządzenia, pozwalające na odczyt i dekodowanie jedno lub dwuwymiarowych kodów.

Eb-Inwentaryzacja oferuje Państwu najbardziej dokładny system odczytywania kodów, w procesie którego popełnienie błędów jest prawie niemożliwe. Zaawansowany mechanizm pozwala na odczyt z odległości od 10 cm do 12 metrów, a proste i łatwe w obsłudze czytniki zapewniają szybkie skanowania towaru.

 

 

EB-INWENTARYZACJA - efektywność gromadzenia danycH

Operator czytnika obchodząc pomieszczenie, skanuje etykietki i zapisuje ilość produktów.

Terminal podłączony do komputera praktycznie natychmiast przekazuje wynik skanowania do oprogramowania.

Dedykowany program komputerowy umożliwia generowanie specyficznych raportów i dokumentacji z przeprowadzonej inwentaryzacji.

 

 

NADZÓR INWENTARYZACJI

Całkowity nadzór pozwoli uniknąć wszelkich nieoczekiwanych przeszkód. Zajmiemy się Państwa inwentaryzacją na każdym jej etapie, począwszy od ustalenia procedur poprzez przeszkolenie operatorów czytników aż do zdania raportów. W przypadku nadzoru częściowego, to Państwo udostępniają nam swój personel (operatorów czytników) a nasi specjaliści wykonują resztę świadczeń (plan działania, oprogramowanie czytników, zdanie danych).

 

 

NASZE ZADANIA

  • AUDYT I EKSPERTYZA INWENTARYZACJI;
  • INWENTARYZACJA STANU MAGAZYNOWEGO (sieci dystrybucji, hurtownie, sprzedaż detaliczna).

  

OPTYMALIZACJA PROCESÓW INWENTARYZACYJNYCH 

Dzięki wysokiemu poziomowi ekspertyz, jaki udało się nam osiągnąć, przeprowadzamy kompleksowe inwentaryzacje dla sieci sklepów, hurtowni i magazynów oraz sprzedawców detalicznych w całej Polsce. Już w trakcie remanentu i bezpośrednio po nim, dostarczamy Państwu niezbędne informacje, które pozwalają ocenić zgodność transakcji, stanów magazynowych, a także wdrożyć nowe metody podwyższające rentowność w Państwa firmie itd.

 

 

ELASTYCZNOŚĆ W DZIAŁANIU

Niezależnie od tego, czy znają Państwo stan szacunkowy magazynu, czy jest on już zidentyfikowany czy też nie, czy życzą sobie Państwo działań szybkich lub rozłożonych w czasie, za każdym razem zakres naszych działań jest dostosowany do Państwa potrzeb.

 

 

     ! Inwentaryzacja opartA na technologii kodu kreskowego to idealne narzędzie zastępujące kłopotliwy tradycyjny remanent!

 

 

Designed by EBWEB.PL